UAB “GITES” buvo įkurta 2007 metais.

RAHMQVIST

2014 metais įmonė tapo oficialiu švedų kompanijos ERICK RAHMQVIST AB atstovu Lietuvoje.

Kokybė aukščiau visko

Gamindama šiuos produktus, kompanija iš vienos pusės visą dėmesį sutelkia į jų praktiškumą, inovatyvumą, saugumą ir ekologiškumą, iš kitos pusės į draugiškumą aplinkai ir žmonėms, gamtos išteklių išsaugojimą.

Mums klientai rūpi

Šios kompanija gaminama produkcija puikiai atspindi UAB “GITES” tikslą siūlyti klientams naujos kartos išskirtinės kokybės unikalius produktus, kurie ne tik pagerins sąlygas darbo vietoje, palengvins kasdieninį mūsų gyvenimą, bet ir suteiks verslo aplinkai naujų emocijų, spalvų ir atspalvių.

Trumpa apžvalga

Istorija

1953 - 2014

1953 metais Erikas ir Signe Rahmqvist įkūrė šeimos verslą pavadinimu RAHMQVIST AB. Naudodami prekinį ženklą ZENITH, įmonės įkūrėjai tiesioginių pardavimu būdu aprūpindavo savo klientus biuro technika. Nuo savo pirmojo produkto pagalvėlės pirštams drėkinti įmonė augo labai sparčiai. Kaip ir šiomis dienomis, prekinis ženklas užsakovui visada buvo kokybės garantija.

1970 - 1980

Kompanijos verslo koncepcija buvo grindžiama specializacijos ir pardavimų funkcijos idėjomis. Tuo pat metu kompanija tapo tarptautine, įkūrė naują buveinę Stockholme Lidingo saloje, kur yra ir dabar.

Įkurtos dukterinės kompanijos, kurios naudojo nuosavus prekinius ženklus ir tiekė unikalią produkciją. Buvo įsteigtas mokymų centras COLLEGE, Zenith prekinis ženklas pakeistas į RAHMQVIST, nupirktas 18-o amžiaus dvaras Husby Säteri Söderköpinge.

1980 - 1990

1996

Kompanijai vienintelei Švedijoje buvo suteikti ISO kokybės ir aplinkosaugos sertifikatai. Tais pačiais metais Pietų Afrikoje Vhembyje buvo įkurtas nuosavas konferencijų centras. Šiuo metu kompanijai vadovauja jau trečia RAHMQVIST karta.

Įmonė pažymėjo savo 55 metų jubiliejų. Jos veikla vystoma 10-yje pasaulio šalių, 11 – oje dukterinių kompanijų dirba apie 500 darbuotojų. Laikui bėgant kompanijos verslo koncepcija keičiasi prisitaikydama prie besikeičiančių verslo sąlygų. Atsiranda galimybės investuoti į naujas idėjas ir rinkas. Tačiau įmonė visada stengiasi nenutolti nuo pagrindinių savo principų ir savitumo. Daugelis produktų yra patentuoti.

2008

2011

Įmonė pradėjo veiklą Estijoje, o 2014 metais ir Lietuvoje.